Տեղի է ունենալու ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի հանձնաժողովների համատեղ նիստը
Դեկտեմբերի 22-ին՝ ժամը 10:30-ին, ՀՀ ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճում տեղի կունենա ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման եւ հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի չորրորդ համատեղ նիստը:
Դեկտեմբերի 23-ին՝ ժամը 09:30-ին, պատվիրակության անդամները կմեկնեն Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիր:
Դեկտեմբերի 23-ին՝ ժամը 10:30-ին, ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճում կկայանա ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանի եւ ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման եւ հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի նախագահ Լեոնիդ Կալաշնիկովի համատեղ մամուլի ասուլիսը:

Состоится совместное заседание комиссии Национального Собрания РА и комитета Государственной Думы ФС РФ
22 декабря, в 10:30 часов, в Позолоченном зале НС состоится четвертое совместное заседание Постоянной комиссии НС РА по внешним связям и Комитета Государственной Думы ФС РФ по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками.
23 декабря, в 09:30 часов, члены делегации посетят Мемориал жертв Геноцида в Цицернакаберде.
23 декабря, в 10:30 часов, в Позолоченном зале НС состоится совместная пресс-конференция председателя Постоянной комиссии НС РА по внешним связям А.Закаряна и председателя Комитета Государственной Думы ФС РФ по делам СНГ, евразийской интеграции и связям с соотечественниками Л.Калашникова.