Տեղի է ունենալու ՀՀ Ազգային ժողովի եւ ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի հանձնաժողովների համատեղ նիստը
Դեկտեմբերի 22-ին՝ ժամը 10:30-ին, ՀՀ ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճում տեղի կունենա ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի եւ ՌԴ Դաշնային ժողովի Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման եւ հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի չորրորդ համատեղ նիստը:
Դեկտեմբերի 23-ին՝ ժամը 09:30-ին, պատվիրակության անդամները կմեկնեն Ծիծեռնակաբերդի հուշահամալիր:
Դեկտեմբերի 23-ին՝ ժամը 10:30-ին, ԱԺ Ոսկեզօծ դահլիճում կկայանա ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արտակ Զաքարյանի եւ ՌԴ ԴԺ Պետական դումայի ԱՊՀ գործերով, եվրասիական ինտեգրման եւ հայրենակիցների հետ կապերի կոմիտեի նախագահ Լեոնիդ Կալաշնիկովի համատեղ մամուլի ասուլիսը:

Joint Sitting of RA National Assembly and RF FA State Duma Committees to be Held
On December 22, at 10:30 a.m. in the RA NA Gilded Hall the fourth joint sitting of the Committee of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations and the RF Federal Assembly State Duma Committee on the CIS Affairs, Eurasian Integration and Links with Compatriots.
On December 23, at 9:30 a.m. the members of the delegation will leave for Tsitsernakaberd Memorial Complex.
On December 23, at 10:30 a.m. in the RA NA Gilded Hall the joint press conference of the Chair of the Committee of the RA NA Standing Committee on Foreign Relations Artak Zakaryan and the Chair RF Federal Assembly State Duma Committee on the CIS Affairs, Eurasian Integration and Links with Compatriots Leonid Kalashnikov.